Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
  • Zarejestruj
środa, 23 sierpień 2017 14:21

praca w opiece dla OPIEKUNÓW - mężczyzn ( oferty wrześniowe) Wyróżniony

PRACA W OPIECE - DLA MĘŻCZYZN ze znajomością języka niemieckiego na poziomie: komunikatywnym, dobrym lub bardzo dobrym

Miejsce pracy: Niemcy - dostępne różne rejony
Termin wyjazdu:   do uzgodnienia  -  na 2 lub 3 miesiące

Wynagrodzenie: uzależnione od znajomości jęzka niemieckiego i warunków pracy, do 1500€

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu, zakupy, pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach, wspólne spedzanie czasu
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
- mężczyzna (25 - 65 lat)
- doświadczenie w opiece ( akceptujemy doświadczenie w rodzinie, sąsiedztwie)

- mile widziane prawo jazdy kat B

ILOŚĆ OFERT OGRANICZONA ! ! !
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

tel: 570 718 736

Dodatkowe informacje

  • Termin: wtorek, 01 sierpień 2017
  • Miejscowość: CAŁE NIEMCY
  • Wynagrodzenie: do 1500€
  • Znajomość języka: niemiecki komunikatywny
  • Dla opiekunki: Własny pokój
  • Ofertę prowadzi: dział rekrutacji
  • Rodzaj oferty: Nowa oferta pracy
Czytany 147 razy Ostatnio zmieniany środa, 23 sierpień 2017 14:26

Centrum Językowe Konik | ul. Rembowskiego 67/46 | 95-100 Zgierz | woj. łódzkie | email: centrum.j.konik@gmail.com | tel. 767 275 323 | NIP: 6932012973

Dlaczego mówią, że jesteśmy najlepsi?

  • możliwość zatrudnienia się na warunkach niemieckich, co przekłada się na relatywnie wyższe zarobki wypłacane według przejrzystych zasad

  • mnóstwo nowych, atrakcyjnych ofert pracy każdego dnia – szansa wyboru dogodnej lokalizacji w Niemczech

  • wykwalifikowana, służąca poradą i pomocą kadra – jesteśmy nastawieni na współpracę z Tobą 24h/doba/7 dni w tygodniu

  • darmowe kursy języka niemieckiego i wsparcie doświadczonych pielęgniarek

  • dbamy o Twoje bezpieczeństwo – możesz w każdej sytuacji liczyć na nasze wsparcie, także w najtrudniejszych przypadkach.

Otrzymasz na bieżąco informacje o ofertach pracy w Niemczech oraz cenne porady.